Sök Meny

Personal Härnösand

Pedagoger/coacher

 
 Katarina

Coach och praktiksamordnare 
Katarina Bergkvist
katarina.bergkvist@folkuniversitetet.se

 Cecilia

Lärare
Cecilia Gylling
cecilia.gylling@folkuniversitetet.se

 Ellenore

Lärare
Ellenore Göransson
ellenore.goransson@folkuniversitetet.se

 Abdel

Språkstöd och lärare
Abdel Ben Salem
abdel.ben-salem@folkuniversitetet.se

 Hussein

Språkstöd
Hussein Haj Ali Bik
hussein.haj-ali-bik@folkuniversitetet.se

 Mohamad

Asylprojekt
Mohamad Badrkhan
mohamad.badrkhan-mohamad@folkuniversitetet.se

 Masin

Asylprojekt
Masin Gasi
masin.gasi@folkuniversitetet.se

   


Administratörer

Länsorganisation Västernorrland

Distriktschef
Peter Högström
peter.hogstrom@folkuniversitetet.se

 

Verksamhetschef
Christian Hansson
christian.hansson@folkuniversitetet.se

 

Henry Väyrynen

IT-tekniker
Henry Väyrynen Norman
henry.vayrynen@folkuniversitetet.se

Tipsa dina vänner, skriv ut eller maila

Open Campus

Swedex-Test

Vill du visa att du har kunskaper i svenska? Swedex ger dig möjlighet att göra det!

Swedex-Test