Vi använder cookies på webbplatsen för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt. Mer info.

Stäng
Sök Meny
Du är här:

Elevstöd

Namn och e-post till personal som arbetar med elevstöd.

Kurator

Manijeh Gandomi
E-post: manijeh.gandomi@folkuniversitetet.se

Specialpedagog

Carina Apelmo
E-post: carina.apelmo@folkuniversitetet.se

 

Studiehandledning 

Deena Kazanchi
E-post: deena.kazanchi@folkuniversitetet.se

 

Modersmålslärare

Farok Basil
E-post: farok.basil@folkuniversitetet.se

Samir Ibrahim
E-post: samir.ibrahim@folkuniversitetet.se

Jamila Guure
E-post: jamila.guure@folkuniversitetet.se

Marjan Jabinpishe
E-post: marjan.jabinpishe@folkuniversitetet.se

Studie- och yrkesvägledare (SYV)

Mattias Rosén
E-post: mattias.rosen.stoor@arbvux.goteborg.se

Emma Linden
E-post: emma.linden@arbvux.goteborg.se

 

Personal

Toggle module
Toggle module

Film om kursplan för sfi

Toggle module

Tidigare sfi-elever ger tips!

Toggle module