Vi använder cookies på webbplatsen för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt. Mer info.

Stäng
Du är här:

Elevstöd

Namn och e-post till personal som arbetar med elevstöd.

Kurator

Manijeh Gandomi
E-post: manijeh.gandomi@folkuniversitetet.se

Specialpedagog

Carina Apelmo
E-post: carina.apelmo@folkuniversitetet.se

 

 Studiehandledning 

Deena Kazanchi
E-post: deena.kazanchi@folkuniversitetet.se

Reza Jabbari
E-post: reza.jabbari@folkuniversitetet.se

Farok, Basil
E-post: farok.basil@folkuniversitetet.se

Mahad, Osoble Abdullahi
E-post: mahad.osoble-abdullahi@folkuniversitetet.se

 

Modersmålslärare

Farok Basil
E-post: farok.basil@folkuniversitetet.se

Samir Ibrahim
E-post: samir.ibrahim@folkuniversitetet.se

Studie- och yrkesvägledare (SYV)

Mattias Rosén
E-post: mattias.rosen.stoor@arbvux.goteborg.se

Emma Linden
E-post: emma.linden@arbvux.goteborg.se

 

Personal

Toggle module

Film om kursplan för sfi

Toggle module

Film om kursplan för sfi - textad version

Toggle module

Tidigare sfi-elever ger tips!

Toggle module