Vi använder cookies på webbplatsen för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt. Mer info.

Stäng
Du är här:

Lärare

Namn och e-post till våra lärare.

Fallande bokstavsordning enligt efternamn. 

Andreasson, Johnny
E-post: johnny.andreasson@folkuniversitetet.se

Bollman, Lisa
E-post: lisa.bollman@folkuniversitetet.se

Börjesson, Tora
E-post: tora.borjesson@folkuniversitetet.se

Chekh, Yulia
E-post: yulia.chekh@folkuniversitetet.se

Ericsson, Christel
E-post: christel.ericsson@folkuniversitetet.se

Gadelii, Eva
E-post: eva.gadelii@folkuniversitetet.se

Haglung, Ulrika
E-post: ulrika.haglung@folkuniversitetet.se

Heed, Leornad
E-post: leornad.heed@folkuniversitetet.se

Herman Cederlind, Eliza
E-post: eliza.herman-cederlind@folkuniversitetet.se

Hodzic, Ajla
E-post: ajla.hodzic@folkuniversitetet.se

Håkanson, Karin
E-post: karin.hakanson@folkuniversitetet.se

Hägg, Sara
E-post: sara.hagg@folkuniversitetet.se

Ibrahim, Samir
E-post: samir.ibrahim@folkuniversitetet.se

Ivarsson, Maria
E-post: maria.ivarsson@folkuniversitetet.se

Kruse, Kajsa
E-post: kajsa.kruse@folkuniversitetet.se

Källén, Ida
E-post: ida.kallen@folkuniversitetet.se

Lindstrand, Pia-lena
E-post: pia-lena.lindstrand@folkuniversitetet.se

Lindström, Marina
E-post: marina.lindström@folkuniversitetet.se

Lundberg, Sofia
E-post: sofia.lundberg@folkuniversitetet.se

Martinsson, Linnea
E-post: sofia.lundberg@folkuniversitetet.se

Munoz, Annika
E-post: annika.munoz@folkuniversitetet.se

Myremarker, Anneli
E-post: anneli.myremarker@folkuniversitetet.se

Svalin, Per
E-post: per.svalin@folkuniversitetet.se

Tajgardoun, Reyhane
E-post: reyhane.tajgardoun@folkuniversitetet.se

Thomas, Ester
E-post: ester.thomas@folkuniversitetet.se

Wass, Emma
E-post: emma.wass@folkuniversitetet.se

Zachrisson, Ingrid
E-post: ingrid.zachrisson@folkuniversitetet.se

Personal

Toggle module

Film om kursplan för sfi

Toggle module

Film om kursplan för sfi - textad version

Toggle module

Tidigare sfi-elever ger tips!

Toggle module